توفیقی: با دمپایی به استقلال آمدند و با پورشه رفتند + ششمین حضور برانکو در ثامن- جامعه عبادالرحمان بصیر

خبرگزاری میزان: پندار توفیقی در مورد اینکه شایعه شده او از قرارداد بازیکنان و مربیان استقلال سهم می‌برد، اظهار داشت: نمی‌دانم این حرف‌ها چطور زده می‌شود
معاون ورزشی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: بیزینس اصلی من چیز دیگری است و سال‌ها هم در دانشگاه تدریس می‌کنم. کل خرج باشگاه استقلال در یک سال شاید ۴۰ میلیارد بشود یعنی هزینه یک پروژه ۱۵ روزه بیزینس من.

توفیقی عنوان کرد: متاسفانه هرکسی به خودش اجازه می‌دهد که هرطور می‌خواهد صحبت کند. آقایان سال‌ها در باشگاه استقلال هرکاری دلشان خواسته کرده‌اند، حالا که جلوی این اتفاقات را گرفتیم اینطور صحبت می‌کنند. آقایان با «دمپایی» به باشگاه استقلال آمدند و با «پورشه» رفتند، حالا چون جلوی آنها را گرفتیم این حرف‌ها را می‌زنند. چون مقابل برخی چیز‌ها در فصل نقل و انتقالات ایستادیم این حرف‌ها را می‌زنند.

خبرگزاری میزان: پندار توفیقی در مورد اینکه شایعه شده او از قرارداد بازیکنان و مربیان استقلال سهم می‌برد، اظهار داشت: نمی‌دانم این حرف‌ها چطور زده می‌شود. اگر از این مسئله سندی وجود دارد خوشحال می‌شوم که آنرا منتشر کنند.

وی ادامه داد: مسئله اینجاست که دست آنهایی که سال‌ها در باشگاه استقلال «بخور، بخور» داشتند از باشگاه قطع شده و حالا این جو سازی‌ها را علیه من انجام می‌دهند.

——————-

خبرورزشی: برانکو ایوانکویچ از وقتی به ایران آمده، 5 بار پرسپولیس را در ورزشگاه ثامن مشهد به میدان فرستاده تا مقابل سیاه جامگان و پدیده بازی کنند
حاصل این 5 بازی، 3 پیروزی، یک تساوی و یک شکست بوده است. در این 5 مسابقه، پرسپولیسی ها توانستند 7 گل زده و 5 گل خوره به همراه یک کلین شیت در کارنامه شان داشته باشند.

حالا ششمین تقابل پرسپولیسی ها با هدایت برانکو در ورزشگاه ثامن، امروز و در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ مقابل پدیده رقم خواهد خورد.

خبرورزشی: برانکو ایوانکویچ از وقتی به ایران آمده، 5 بار پرسپولیس را در ورزشگاه ثامن مشهد به میدان فرستاده تا مقابل سیاه جامگان و پدیده بازی کنند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *